HAKKIMIZDA

 

 

     HAK-ÖZ İNŞAAT  YAPI, Edirne’de uzun yıllar gayrimenkul alanında proje geliştiren, sektörüne hakim Gayrimenkulü ve İnşaatı iyi Hüseyin AYDIN tarafından  2011’de Edirne’de  kurulmuştur.

Uzun yıllar Türkiye’de İnşaat ve Gayrimenkul geleneksel zihniyet ile ilerlerken son yıllarda Globalleşen dünya ve kazanımları Türkiye’de Gayrimenkul ve inşaat anlayışını da değiştirmiştir. Yeni nesil yapılar ve projeler ülkemizde yeni yeni yükselirken yılların tecrübesi ile HAK-ÖZ  YAPI oyunun bir aktörü olarak sektördeki yerini almıştır.

 

     HAK-ÖZ YAPI, Edirne  merkezli bir inşaat markası olarak, ürettiği projelerde kalite anlayışını değiştirecek adımlar atmıştır.

 

     Özellikle inşaat kalitesi, yüksek mimari, estetik ve güvenliği öncelik olarak kabul etmiştir. Sektörün Genç üyesi HAK-ÖZ  YAPI, Edirne’de Hİlly Hotel, Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü, Kapıkule Londra Camping Otel Tır Parkı, Kavgaz Ortaokulu, Lüleburgaz İmam Hatip Lisesi gibi kamu binalarının yapımında yüklenici firma olarak yer almıştır. Ayrıca Edirne de  Tuğra Rezidans, Gündüz Platinyum,  Gölet Evleri projelerini gerçekleştirmiştir.

 

     EDİRNE LIFE 1 Projesini tamamlayan HAKÖZ YAPI şimdi iki yeni proje olan EDİRNE LIFE 2 ve EDİRNE LIFE 3 ile sektörde üretmeye devam etmektedir.

 

 

 

 

Satış Ofisi

0546 274 28 88 - info@hakozinsaat.com

Şükrüpaşa Mah. Millet Sok No: 11 - Merkez / EDİRNE